O MNIE

Paulina Kolińska

Skoro tu zajrzałaś/-eś to znaczy, że coś Cię w moim blogu zaciekawiło, a to osobiście już mnie cieszy.

Zawsze marzyłam o miejscu w którym będę mogła wypisać wszystko to co lubię. Takim miejscem jest mój blog SuperMamma. Treści tylko zgodne ze mną i moimi przekonaniami.

Jestem mamą dwóch wspaniałych księżniczek Alicji oraz Julii, a także przybraną mamą królewicza Filipa. Całą trójkę wychowujemy wspólnie z moim mężem Wiktorem, zwanym też SuperTatą.

Pisanie to moja pasja, piszę o tym co siedzi w mojej głowie, bo jest tam całkiem sporo myśli, pomysłów, refleksji, wiedzy, przeżyć i doświadczeń którymi chciałabym się z Wami podzielić. SuperMamma to mój osobisty blog parentingowy o takiej tematyce jak : ciąża, poród, wychowanie, dzieci, rodzice, kultura, styl życia, miejsca, jedzenie, zdrowie. Samo życie i cała prawda w wersji light. Zapraszam Cię do mojego świata.

Jaka jest SuperMamma ?

Kocham moja rodzinę i jestem jej wdzięczna za wszystko. Kocham moje dzieci, są dla mnie całym światem.  Lubię pić herbatę malinową i cappuccino. Lubię Morze Śródziemne, przejrzyste morze w którym lubię pływać. Ubóstwiam oglądać produkcje HBO takie jak „Gra o tron” bądź „Vinyl”. Lubię akwarele Tytusa Brzozowskiego i malarstwo Tomasza Sętowskiego. Nieustannie od 22 lat kocham muzykę Bon Jovi i nie wstydzę się jej 😉 Lubię jeść szparagi gdy ciepło i pomidorową gdy zimno. Lubię gry planszowe i długie spacery. Lubię jeździć na rowerze. Lubię Mokotów i całą Warszawę. Kocham wiosnę i towarzyszące jej bzy i konwalie. Lubię szukać nowych możliwości, lubię się uczyć i doszkalać. Zawsze dążę do celu. Lubię być czyimś autorytetem. Lubię słońce, lubię wodę. Lubię kolor fioletowy. Lubię czekoladę mleczną z orzeszkami. Uwielbiam truskawki i pomidory. Lubię dobre kino w tym filmy Almodovara. Lubię Penepole Cruz i Scareltt Johansson. Lubię swoje życie.

SuperMamma to blog parentingowy i lifestylowy. Stworzony z miłością i pasją